19.5.11

Partizan osvojio fudbalski kup Srbije 2011

Fudbaleri Partizana osvojili su 12. titulu nacionalnog Kupa nakon pobede nad Vojvodinom od 2:1.
Meč je obeležio veliki skandal u 83. minutu.

Novosađani su nekako prešli preko poništenog gola Mojsova za izjednačenje, ali nisu mogli da se pomire sa nedosuđenim penalom nad Trajkovićem.
Situacija na travnjaku Crvene zvezde kulminirala je u 83. minutu kada je usledio jako čudan potez Novosadjana, igrači fudbalskog kluba Vojvodine kolektivno su napustili teren u 83-će minutu i više se nisu vraćali na teren...
15 minuta kasnije sudija je svirao kraj...

Beograd - Stadion Crvene zvezde, Gledalaca: 20.000 Sudija: Slobodan Veselinović (Valjevo)
Strelci: Tejgo u 16. i Vukić u 71. minutu za Partizan, Mojsov u 63. za Vojvodinu
Partizan: Stojković, Miljković, Jovanović, Savić, Krstajić, Kamara, Smiljanić, Babović, Tomić (Ilić '72), Iliev (Vukić '62), Tejgo